Reply
Thread Tools
Posts: 229 | Thanked: 36 times | Joined on Jan 2010 @ Bulgaria
#11
Здравей tweety.

3G- аз ползвам отвреме на време, но за пренос на данни и през Мтел. За Виваком не мога да ти кажа нищо.

За ММС настройки - виж линка:
http://www.vivacom.bg/bg/residential.../settings/826/

Това са по принцип настройки за Нокиа Н97, но мисля, че ще са максимално близки до тези на Н900. Пробвай все пак.

Поздрави. ;-)
 
Posts: 26 | Thanked: 2 times | Joined on Jan 2010 @ Bulgaria Yambol
#12
Мерси отново.
А 3G как ползваш? Нужно е да се активира по някакъв начин или ?
Има ли варианти за видео разговори през Skype?
 
Posts: 219 | Thanked: 94 times | Joined on Nov 2009 @ Helsinki, Finland
#13
Не благодаря настройките сега които Март правят възможно ползвам мнение.
__________________
Ham > Turkey
 
Posts: 229 | Thanked: 36 times | Joined on Jan 2010 @ Bulgaria
#14
Здравей tweety,
Можеш да използваш тази програма за превключване между 2Г и 3Г:
http://maemo.org/downloads/product/M...ection-applet/
Ако тарифния ти план към оператора ти включва 3Г, тогава можеш да го ползваш, а и СИМ картата ти трябва да го поддържа. Мисл
 
Posts: 26 | Thanked: 2 times | Joined on Jan 2010 @ Bulgaria Yambol
#15
Ехеееее Аз не съм чак толкова начинаеща тва го имам
А отностно тарифния план тва не го разбрах понеже като превключа на 3g от 2g имам пълен обхват??????
въобще възможни ли са на този етап видео разговори
 
Bundyo's Avatar
Posts: 4,708 | Thanked: 4,649 times | Joined on Oct 2007 @ Bulgaria
#16
Само към Google Talk с много лошо качество. Върви и през 3G, от другата страна беше GMail през браузър, не знам за поддръжка от други клиенти.
__________________
Technically, there are three determinate states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.
 
Posts: 229 | Thanked: 36 times | Joined on Jan 2010 @ Bulgaria
#17
За да включваш/превключваш между 2Г и 3Г може да ползваш тази програма: http://maemo.org/downloads/product/M...ection-applet/

По принцип трябва СИМ картата ти да поддържа 3Г, може би и тарифния ти план към оператора( за последното не съм сигурен напълно).

В момента няма възможност за видео-разговори през Skype с Н900.
Има една много добра програма - Fring, която я има и за Симбиан и за Маемо. В момента с последната версия за Симбиан може да се правят видео-разговори през Skype. Не знам обаче дали това е възможно още и с версията за Маемо - можеш да провериш в сайта им.

Поздрави.
 
Posts: 4,030 | Thanked: 1,633 times | Joined on Jul 2007 @ nd usa
#18
Originally Posted by Bundyo View Post
Само към Google Talk с много лошо качество. Върви и през 3G, от другата страна беше GMail през браузър, не знам за поддръжка от други клиенти.
Google Talk only to a very poor quality. Go in and 3G, on the other side had GMail in a browser, do not know about support from other customers.

My Bulgraian language is not too bad.......

bun
 
Posts: 52 | Thanked: 42 times | Joined on Jan 2010 @ Bulgaria
#19
Hi, guys,
I think that we definitely need a place where we can share and communicate our specific problems.
And I'll start with asking about the Maps app - has anybody already tried to use the maps? I've loaded the map for Bulgaria through Nokia mapper, but the map seems to miss allot of things. If I could use the Bulgarian word "постна" . Do you share my opinion or I didn't uploaded the map correctly for some reason?
 
Bundyo's Avatar
Posts: 4,708 | Thanked: 4,649 times | Joined on Oct 2007 @ Bulgaria
#20
Other clients, not customers
__________________
Technically, there are three determinate states the cat could be in: Alive, Dead, and Bloody Furious.
 
Reply


 
Forum Jump


All times are GMT. The time now is 10:58.